رویدادهای

شرکت کویرتایر

رویدادها

استاندار خراسان جنوبی: کویرتایر از بزرگترین و مهمترین واحدهای صنعتی کشور است

استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه کارخانه کویرتایر از بزرگترین و مهمترین واحدهای صنعتی کشور است که در استان خراسان جنوبی سهم بالایی از توسعه و اشتغال را بر عهده دارد گفت:آقای مهندس زینلی با تاسیس این مجموعه، نقش مهمی در توسعه، اشتغال وسرمایه گذاری در استان خراسان جنوبی داشته و دارند.

ادامه مطلب...

مدیرعامل شرکت کویرتایر: کویرتایر با تغییرات فن آوری به‌زودی به سطح کیفی تایرهای تولیدی روز اروپا دست می یابد/ کویرتایر یکی از برترین‌ها در کشور از نظر کیفیت تایرهای تولیدی

به گزارش روابط عمومی شرکت کویرتایر، آقای مهندس سید محمد حسین زینلی به مناسبت نوزدهمین سالگرد افتتاح و راه اندازی این کارخانه با تشریح تاریخچه شکل‏ گیری کویرتایر و سیر تحول آن از ابتدا تاکنون اظهار داشت: شرکت کویرتایر در اواخر سال 1366 با سرمایه یک میلیون ریال توسط گروهی از معتمدین شهرستان بیرجند تأسیس و عملیات اجرایی احداث کارخانه براساس موافقت اصولی صادره از وزارت صنایع وقت و با ظرفیت اسمی 25.500 تن از نیمه دوم 1370 در زمینی به مساحت 112 هکتار در شهرستان بیرجند آغاز شد.

ادامه مطلب...

مانور اطفاء حریق در کارخانه کویرتایر برگزار شد

مدیر واحد ایمنی، بهداشت و آتش نشانی شرکت کویرتایر از برگزاری مانور اطفاء حریق در راستای افزایش توان عملیاتی پرسنل آتش نشانی و سنجش میزان کارایی تجهیزات و وسایل اطفاء حریق با حضور مدیرکارخانه و مشاور آتش نشانی در محل زمین آتش کارخانه خبر داد.

ادامه مطلب...

مدیرعامل کویرتایر در گفت وگو با روزنامه دنیای اقتصاد از توسعه صنعت تایر می‌گوید

صنعت تایر، از جمله صنایع مهم در زنجیره ارزش صنعت خودرو و صنعت حمل و نقل است و از آنجا که بیش از ۶۰ درصد از مواد اولیه مورد مصرف در این صنعت را مشتقات نفتی تشکیل می‌‏دهد، برخورداری از منابع نفتی در کشور، ایران را به یکی از مستعدترین کشورها در صنعت تایر تبدیل کرده است. در حالی‏که بسیاری از زیرساخت ‏ها برای توسعه این صنعت مهم در کشور وجود دارد، اما تاکنون از ظرفیت ‏های بالقوه این صنعت برای ایجاد جاذبه در سرمایه‏ گذاری‏‌های صنایع پایین دست نفت و پتروشیمی و تکمیل شدن زنجیره تولید در کشور و در نهایت، بهره ‏مندی از مزایای اقتصادی و مزیت‏‌های رقابتی و صادراتی آن استفاده نشده است. به طوری‌که امروزه برخی کشورهای همجوار که از منابع نفتی برخوردار نیستند، گوی سبقت را در صنعت تایر از ایران ربوده ‏اند و در تولید و صادرات محصولات این صنعت بسیار جلوتر از ایران حرکت می‏ کنند.

ادامه مطلب...

 شرکت کویرتایر به یاری زلزله زدگان کرمانشاه شتافت

در پی وقوع زلزله در مناطق غربی کشور به ویژه استان کرمانشاه که خسارات زیادی به بار آورد، آقای مهندس زینلی مدیرعامل شرکت کویرتایر ضمن تسلیت به بازماندگان این حادثه، اعلام کرد: مبلغ 30 میلیون تومان مساعدت و کمک کویرتایر به این امر مهم و خداپسندانه اختصاص یافت.

ادامه مطلب...

مدیرعامل شرکت کویرتایر خبر داد: تولید بیش از یک میلیون و 700 هزار حلقه انواع تایر رادیال در کویرتایر

مدیرعامل شرکت کویرتایر گفت: در 6 ماهه نخست امسال بیش از 1 میلیون و 775 هزار و 993 حلقه انواع تایر رادیال سیمی به وزن 11 هزار و 778  تن در این کارخانه تولید شده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل 10.42 درصد رشد را نشان می دهد.

ادامه مطلب...

معاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی: کارخانه کویرتایر میدان مغناطیسی عشق و جاذبه الهی در صنعت تایر کشور است.

جناب آقای دکتر جمشید تقی زاده در بازدید از کارخانه ضمن خداقوت و تبریک نوزدهمین سالگرد افتتاح کارخانه به مدیریت و کارکنان اظهار داشت: با بازدیدی که امروز از کارخانه کویرتایر انجام شد می توان گفت میدان مغناطیسی عشق و جاذبه الهی را در صنعت تایر کشور مشاهده کردیم.

ادامه مطلب...