رویدادهای

شرکت کویرتایر

همایش نمایندگان خدمات نصب تایر شهرهای بشرویه، فردوس، قاین و حومه امروز با حضور آقای مهندس زینلی مدیرعامل شرکت کویرتایر در محل کارخانه برگزارشد.

مدیرعامل شرکت کویر تایر در این همایش ضمن خیرمقدم و تسلیت ایام شهادت جانسوز حضرت زهرا (س) و همچنین تبریک به مناسبت ورود به چهلمین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی به تاریخچه شکل یابی کویرتایر و جایگاه این شرکت در عرصه صنعت تایر کشور، موفقیت ها و افتخارات و دستاوردهای ارزشمند حاصل شده اشاره کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت کویر تایر ؛ آقای مهندس زینلی با بیان اینکه روند شکل گیری کویر تایر با الطاف الهی همراه بوده است تاکید کرد: همانگونه که در سال 77 ودر مراسم افتتاح این کارخانه اعلام کردم: کویرتایر هدیه خداوند به مردم بیرجند است تا انقلاب از غربت در آید.

وی گفت: این کارخانه با 100 هزار تومان سرمایه اولیه تاسیس وپس از جمع آوری سرمایه های اندک از 42 شهر کشور و22 مرحله افزایش سرمایه با حمایت ومشارکت بانک سپه به بهره برداری رسید.

 

اهم سخنان مدیرعامل شرکت کویر تایر در ادامه می آید:

✅ کویرتایر 4 سال در برابر عیوب ناشی از تولید ضمانت دارد.

✅ تولیدات شرکت کویرتایر در حد استاندارد های جهانی است.

✅ کویرتایر اولین دارنده و تولید کننده تایر رادیال استیل بلت در قبل و بعد انقلاب است.

✅ کویرتایر در حال حاضر وبه صورت کاملا حرفه ای تایر رادیال سواری تولید می کند.

✅ برای نخستین بار در کشور ( دی ماه 95 ) تایرسازگار با محیط زیست (تایر سبز )رونمایی وتولید آن در این کارخانه آغاز شد.

✅ تولید تایر رادیال استیل بلت، تولید تایر سبز ،ساخت ونصب پرس پخت، شاخص های کسب شده درمدیریت انرژی از جمله رکوردهای ارزشمند در کویر تایر است.

 

در این همایش یک روزه نمایندگان خدمات نصب تایر ضمن آشنایی با شرکت کویرتایر و محصولات تولیدی، نحوه صحیح خدمات پس از فروش تایر را فراگرفته و در بازدید از خط تولید کارخانه از نزدیک نحوه تولید تایر را مشاهده کردند.