رویدادهای

شرکت کویرتایر

مدیر اداره تحقیقات و تکنولوژی شرکت کویرتایر از تولید تایر225/65R17 KB700 برای نخستین بار در کشور در این کارخانه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت کویر تایر، آقای مهندس سیدعلی ضیاءتبار در مراسم تولید آزمایشی این تایر اظهار داشت: تایر مزبور ویژه خودرو سوزوکی ویتارا فول اتومات است که برای نخستین بار در کشور، در کویرتایر طراحی و تولید شده است.

وی از آغاز تست های نهایی این تایرخبر داد و گفت: پس از 2 ماه انجام تست های  مختلف داخلی ، میدانی، جاده ای تولید انبوه این محصول درکویرتایر آغاز می شود.

 

مدیر اداره تحقیقات و تکنولوژی شرکت کویرتایر قابلیت چنگ زنی عالی در سطوح خیس، صدا بسیار پایین در هنگام رانندگی و کارکرد بسیار بالا و فرمان پذیری عالی را از قابلیت ها و ویژگی های منحصر به فرد این تایر عنوان کرد.

وی از طراحی، ساخت و تولید 12 سایز جدید تایر رادیال در این مجموعه خبر داد و افزود: این تایرها تمام خودروهای سواری CUV و SUV و وانتی را شامل می شود.

 

آقای مهندس ضیاء تبار به طراحی و تولید آزمایشی 12 سایز تایر جدید از رینگ 13 تا 19 اینچ برای خودروهای سواری CUV و SUV  اشاره کرد و یادآورشد: این محصولات تاپایان سال آینده تولید وروانه بازار می شود.