۴.۵ میلیون حلقه انواع تایر رادیال سواری در کویرتایر تولید شد

  • ۵۶۳
  • روابط عمومی
4.5 میلیون حلقه انواع تایر رادیال سواری در کویرتایر تولید شد

مدیرعامل شرکت کویرتایرگفت: با همت و تلاش شبانه روزی کارکنان والاهمت، سال گذشته بیش از 4 میلیون و 450 هزار حلقه انواع تایر سواری در این کارخانه تولید و روانه بازار مصرف شده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت کویرتایر؛ مهندس سیدمحمد حسین زینلی درجمع مدیران این کارخانه با گرامیداشت سال جهش تولید با مشارکت مردم اظهارداشت: این میزان تولید در راستای عمل به فرامین مقام معظم رهبری و تحقق شعار سال 1402 ( رشد تولید ، مهار تورم ) محقق شده که با رشدی بالغ بر 10درصد در تناژ تولید همراه بوده است.
وی با بیان اینکه در حال حاضر 47 سایز و طرح مختلف انواع تایر رادیال سواری با اندازه رینگ 13 تا 20 اینچ در این کارخانه تولیدمی شودبیان کرد: در سال گذشته 8 سایز و طرح جدیدبرای اولین بار در کشور در این کارخانه طراحی و تولید شده است.
مهندس زینلی بیان کرد: باهمت و تلاش ارزشمند مدیران و کارکنان تلاشگراین کارخانه با طراحی و تولیدطرح های جدید، برای اولین باردرکشور، تایرخودروهای برقی، آفرود و پنچررو در این شرکت تولید شد.
وی با اشاره به جهش بیش از 5 برابری سود سال 1402 این شرکت اظهار امیدواری کردکه از طریق عرضه سهام شرکت در بازار بورس ایران، زمینه مشارکت مردمی جهت اجرای طرح های توسعه وجهش تولید در این شرکت درسال جاری فراهم گردد.
مدیرعامل شرکت کویرتایر گفت: این شرکت طرح توسعه جدید به ارزش بیش از 11 هزارمیلیارد تومان معادل 230 میلیون دلار در را دستورکار داشته تا ظرفیت تولید این شرکت از 45 هزارتن به حدود 95 هزار تن در سال آینده برسد.
مهندس زینلی با ابرازخرسندی از نوآوری های بی شمار در کویرتایر یادآورشد: درسال گذشته شرکت با افتتاح خط تولید 14 هزار تن تایرخوردوهای شاسی بلندsuv/cuv در هفته دولت تقریبا هر سه ماه یک طرح و تولید جدید عرضه و رونمایی کرده که هنوز طرح های زیادی در نوبت اعلام و رونمایی قرار دارد.